Mixed Reality Expo Solution • Yord

Mixed Reality Expo Solution • Yord

Inovativní řešení pro konferenci Mobile World Congress zahrnuje dvě horizontální platformy s AR trackery umožňující uživatelům naskenovat a zobrazit historický nebo futuristický 3D model města. 

 

Project

Řešení pro výstavu na konferenci Mobile World Congress zahrnuje dvě horizontální platformy vybavené AR trackery, které umožňují uživatelům skenovat modely pomocí kamery iPadu. Po naskenování modelu se zobrazí 3D modely historického a futuristického města s přizpůsobenými 3D objekty, jako jsou drony a hologramy.

 

The brief

Hlavním cílem tohoto projektu pro letošní Mobile World Congress bylo poskytnout řešení, které rozšiřuje výstavní plochy a představuje historický a futuristický model města.

 • Klient

  Yord

 • Co jsme dělali

  Design, Vývoj

 • Technologie

  MR

 • Zařízení

  Hololens

CÍL

Zvýšit zapojení a spolupráci mezi účastníky pomocí smíšené reality.

Díky technologii smíšené reality mohou pořadatelé konference nabídnout unikátní zážitek, který překoná omezení tradičních nástrojů pro video konference.

Výzva

 Výzvou tohoto projektu bylo vyvinout technologii umožňující přesné rozpoznání a renderování 3D modelů pomocí AR trackerů v reálném čase a vytvoření dalších 3D objektů relevantních pro historické a futuristické modely města  (drony, futuristická auta, zelené střechy a hologramy). Vedle byla integrace hlasových komentářů v aplikaci tak, aby byly jasné a srozumitelné pro uživatele.

Řešení

Náš tým přišel s řešením, které slouží jako rozšíření prostor imaginárního města na jeho minulou a futuristickou podobu. Projekt zahrnuje dvě horizontální platformy s AR sledovacími body na vrchní ploše, které tvoří konečnou část výstavního prostoru. Uživatelé si mohou zobrazit 3D model města obohacené dalšími 3D objekty relevantními pro historické a futuristické modely města.SPOLUPRÁCE

Máte nápad?? Udělejte ho realitou.

Ozveme se vám během 24 hodin.